14.11.2018: Лісівники ДП “Онуфріївський лісгосп” пройшли навчання із застосування європейських стандартів для круглих лісоматеріалів.

DSC_9092З метою переходу до застосування нових національних стандартів на круглі лісоматеріали, розроблених на основі європейських нормативних документів,  працівники державних лісогосподарських підприємств Кіровоградщини пройшли відповідне навчання.

14 листопада в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з головними лісничими, лісничими, головними інженерами, старшими майстрами та майстрами лісу державних лісогосподарських підприємств. 

DSC_9091– Зважаючи на те, що з 1 січня 2019 року в Україні вводяться в дію єдині стандарти на круглі лісоматеріали, які відповідають європейським аналогам таких нормативних документів, ми повинні завчасно підготувати спеціалістів, які зможуть ефективно працювати за новими стандартами, – сказала під час відкриття заходу начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. – Це пов’язано з появою нових технологій переробки деревини, зростанням вимог до її якості та євроінтеграційними процесами в лісовій галузі.

У ході наради лісову охорону ознайомили з передбаченими європейськими стандартами методами вимірювання і визначення обсягу круглих лісоматеріалів, методами вимірювання вад деревини і біологічних пошкоджень, розмірно-якісною класифікацією листяних і хвойних пиломатеріалів, а також правилами сортування круглих лісоматеріалів за породами.

DSC_9102Докладно інформував учасників наради про особливості застосування нових стандартів на круглі лісоматеріали перший заступник начальника обласного управління Олег Середюк. Він відповів на запитання аудиторії щодо можливих труднощів переходу до нових стандартів. Було заслухано пропозиції присутніх працівників лісгоспів, котрі порівнювали практичні моменти у застосуванні старих і нових документів.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія