1 квітня – Міжнародний день птахів.

DSCN2721Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера ” і не випадково саме в квітні. Адже 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією у цей час в їх очікуванні люди розвішують шпаківні. Повернення птахів святкується також як прихід весни. Вперше цей день став відзначатися в Сполучених Штатах Америки.

З часу запровадження Дня птахів список пернатих, що зникають, стрімко поповнюється – на Землі вже зникло понад 160 їх видів і підвидів.  В Україні налічується близько 360 видів, 87 видів з них занесені до Червоної книги України.

Турбота про птахів – це не тільки екологічна проблема. Адже птахи – це частинка нашого життя, нашої культури, більше того – нашого світогляду та нашого світовідчуття.

Працівники лісової охорони разом з учнями шкільного лісництва “Первоцвіт” своїми руками виготовили 3 дуплянки і 9 годівниць та на територіях школи і лісгоспу їх розвісили та заповнили всіляким смачним  насінням гарбузів та соняшнику, а також різноманітним зерном.  DSCN2717

IMG-26a997449d74e7db858a6fb226d19489-V

Прес-секретар

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія