07.09.2017: Європейський ліс-квест.

DSCN9242Команда працівників державного підприємства “Онуфріївське лісове господарство” на чолі з директором лісгоспу В.П.Здебською взяли участь в інтелектуально-рухливій грі, приуроченій до Дня працівника лісу і присвяченій інтеграції українських лісівників у європейське лісове спів-товариство.

Уболівали за учасників «Євро лісу» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Н.Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки М.Слюсаровою.

Наша команда «Quercus ilex» (Дуби кам’яні) представляла європейську країну Мальта. Інші команди представляли Бельгію, Данію, Ірландію, Кіпр, Люксембург, Угорщину, Фінляндію, Португалію та Швецію. Гравців вирізняли косинки з кольорами прапорів європейських країн та деталі національних костюмів європейців.

Учасники квесту виконували кілька завдань. До креативної презентації команди готувалися вдома. Над рештою працювали на місці. Це були виступ капітанів, пошукове завдання, тімбілдінг, фотографування відповідно до заданих тем. Захід дозволив лісівникам краще пізнати один одного, зарядив усіх позитивом, відволік від робочих турбот.

І хоча гравці демонстрували гарні результати і дружню командну гру, не обійшлося без переможців та переможених.  По закінченню квесту усі команди були нагороджені відзнаками, призами й цінними подарунками.

DSCN9220 DSCN9292 DSCN9287 DSCN9276 DSCN9274 Онуф DSC_1862 Копия DSCN9298 подзагл

Прес-секретар ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія