06.09.2018: Команда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» зайняла ІІІ місце в квесті «Збережемо ліс разом».

ІІІ місцеКоманда ДП «Онуфріївський лісгосп» «Зелена Варта» на чолі з директором лісгоспу О.В.Деркач, у складі членів команди Михайла Косенка, Олександра Агафонова, Андрія Марченка та Анни Бойко  взяли активну участь в інтелектуально-рухливій грі «Лісквест» під назвою «Збережемо ліс разом», приуроченій до Дня працівника лісу.

Уболівали за учасників «Лісквесту» працівники підприємств та управління на чолі з очільником лісової галузі області Н.Ревенко та профспілкові лідери разом з головою обласної лісівничої профспілки М.Слюсаровою.

Наша команда «Зелена Варта» успішно виконала всі поставленні завдання, зокрема: виконали рухливі завдання, показали спортивну вправність, змагалися у вирішенні інтелектуальних завдань, демонстрували нестандартне мислення, кмітливість.

За результати «Лісквесту» наша команда зайняла ІІІ переможне місце.

Усі гравці показали командний дух, спритність і витривалість. Захід дозволив лісівникам краще пізнати один одного, зарядив усіх позитивом, відволік від робочих турбот. По закінченню квесту усі команди були нагороджені відзнаками, призами й цінними подарунками.

Команда Зелена Варта _DCS7550 _DCS7584 _DCS7651 _DCS7966

Прес-секретар ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія