Про доступ до публічної інформації

9 травня 2011 р. набув чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації»

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства реалізовує права громадян на доступ до публічної інформації.

Надання публічної інформації Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 травня 2011 р. № 583

 

 

Запит може бути поданий:

– на поштову адресу: 28100, Кіровоградська обл. смт.Онуфріївка, вул. Першотравнева, 1а.

– на електронну адресу (email): Olider@ukr.net.

– факсом: 05238 20594

– телефоном: 05238 20594; 05238 20278.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія